DARUJTE 2% Z DANÍ NA ZÁCHRANU A OBNOVU HRADU ČIČVA

 

Každý občan i firma na Slovensku má každý rok možnosť podporiť dobrú vec a darovať 1%, 2% alebo 3% zo svojich daní. Je to jedna z mnoha nenáročných možností, ako pomôcť dobrovoľníkom a neziskovým organizáciám, akou je aj naše občianske združenie, v uskutočňovaní dobrovoľníckych aktivít a prác pre zlepšenie a skrášlenie nášho regiónu.

Získané prostriedky zmysluplne využijeme na záchranu a obnovu hradu Čičva, najmä na nákup stavebného materiálu, náradia, financovanie výskumov a zabezpečenie energií potrebných pri týchto prácach. Okrem stavebných prác a údržbe hradu by sme radi pre všetkých jeho návštevníkov pripravili aj niekoľko zaujímavých kultúrnych podujatí. No keďže dnes už v podstate nič nejde bez financií, môžete aj vy takouto formou a zadarmo vykonať dobrý skutok a pomôcť zrealizovať tieto plány. Prispejete tak k oživeniu svojej vlastnej histórie a zlepšeniu kultúrneho života vo vranovskom okrese.

Pomôžte aj vy a darujte 2% z dane na obnovu hradu Čičva!

A nezabudnite o tejto možnosti povedať aj svojim známym :)

 

V mene všetkých priateľov histórie a najmä hradu Čičva Vám ďakujeme!

 

 

PREDVYPLNENÉ TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE :

(po kliknutí na odkaz sa vám stiahne súbor do vášho PC)

 

- Potvrdenie o zaplatení dane

 

- Vyhlásenie o poukázaní dane

 

 

Naše údaje pre vyplnenie tlačiva "Vyhlásenie o poukázaní dane":

IČO: 42384800

Názov: Pro futuro hradu Čičva

 

 

Všetky informácie, tlačivá a formuláre ako poukázať 1%, 2%, resp. 3% z daní nájdete na www.rozhodni.sk

 

 

3% z Vašej zaplatenej dane - ak ste v roku 2022 odpracovali dobrovoľnícky minimálne 40 hodín a máte o tom potvrdenie od organizácie, pre ktorú ste dobrovoľnícky pracovali. Dobrovoľník nemusel odpracovať 40 hodín výlučne v prospech iba 1 organizácie či jednotlivca - počet minimálne 40 hodín tak môže “vyskladať” aj z viacerých Potvrdení od viacerých organizácií a jednotlivcov – spolu to však musí tvoriť minimálne 40 hodín. Potvrdenie vám na požiadanie vystaví tá organizácia, u ktorej ste počas roka 2022 dobrovoľnícky pracovali.

 

Dobrovoľníci, ktorí ste v roku 2022 brigádovali na hrade Čičva, kontaktujte nás ohľadne vydania potvrdenia o tejto činnosti, môžte ho priložiť k Vyhláseniu o poukázaní dane vo výške až 3%.

 

Pozn.: v tlačive "Vyhlásenie o poukázaní dane" v časti II.ODDIEL - ÚDAJE O PRIJÍMATEĽOVI, riadok 15, je potrebné IČO 42384800 vyplniť zarovnané k pravému okraju.